Czyszczenie elewacji i usuwanie graffiti - Warszawa, Czerniaków, Sadyba

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 114 97 21

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 462502022
Czyszczenie elewacji i usuwanie graffiti - Warszawa, Czerniaków, Sadyba

usuwanie_graffiti_01txt.jpg

   Jedną z pierwszych  pracy wykonywanych przez nasza firmę było usuwanie niechcianych malowideł ściennych czyli graffiti. Dziś mamy już spore doświadczenie na tym polu. Umiemy dobrać metodę usuwania graffiti w zależności od podłoża na którym się ono znajduje. Potrafimy skutecznie usunąć malowidła z tynków akrylowych i wapiennych, cegieł różnego rodzaju, płytek elewacyjnych, cementu, kostki brukowej, metalowych elementów konstrukcyjnych czy różnego rodzaju kamieni. Dlatego też nie tylko z elewacji usuwamy graffiti ale również pomników, elementów konstrukcyjnych np. płotów, kładek dla pieszych, skrzynek energetycznych i innych.
Jeżeli pojawiło się graffiti, a powierzchnia wcześniej nie została zabezpieczona przed niechcianymi malowidłami należy je usunąć przy użyciu specjalistycznych środków chemicznych.
Czyszczenie polega na nakładaniu określonych środków na graffiti, a następnie spłukiwanie gorącą wodą pod odpowiednim ciśnieniem. środki oraz ciśnienie wody dobieramy w zależności od rodzaju podłoża.
Często proces trzeba powtarzać wielokrotnie. Jedna aplikacja środków chemicznych zajmuje nawet 1,5 godziny.
Zdarza się, że najlepsza metodą jest działanie mechaniczne, jeśli powierzchnia na to pozwala.
Dlatego tak ważne jest zabezpieczenie środkami antygraffiti !!
Zabezpieczać najlepiej nowe elementy by zminimalizować późniejsze straty oraz warto zabezpieczyć powierzchnie właśnie wyczyszczone by nie wracać już do żmudnych i kosztownych prac czyszczenia ponownego.   
Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia !