Czyszczenie grobów i opieka całoroczna - Cmentarze warszawskie

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 299 50 57

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 2589235319
Czyszczenie grobów i opieka całoroczna - Cmentarze warszawskie

   Z powodu ilości obowiązków w naszym codziennym życiu, nie mamy często tyle czasu, ile byśmy chcieli na poświęcenie opiece nad grobami naszych bliskich. Choć chcemy okazać szacunek naszym zmarłym, czasem nie jesteśmy w stanie dotrzeć do ich mogił.
Często też brak nam wiedzy i możliwości by zadbać o groby szczególnie starsze, „nadgryzione zębem czasu”.

Tu właśnie oferujemy nasze usługi !
Dokładamy wszelkich starań, aby miejsca spoczynku Państwa najbliższych były otoczone należytą opieką. Wszystkie wykonywane przez nas czynności są zgodne z poszanowaniem miejsca, w którym się odbywają.

Poniżej przedstawiliśmy naszą ofertę wraz z opisem danej usługi.

Sprzątanie grobu i jego otoczenia
Usługa obejmuje sprzątnięcie grobu i jego otoczenia czyli usunięcie starych kwiatów, liści, wypalonych zniczy, pielenie i grabienie otoczenia wokół grobu, oczyszczenie nagrobka, zapalenie 1 małego znicza.

Sprzątanie grobu i jego otoczenia z myciem
Usługa obejmuje sprzątnięcie grobu i jego otoczenia wraz z myciem nagrobka - (usunięcie starych kwiatów, liści, wypalonych zniczy, wypielenie i zagrabienie otoczenia wokół grobu, oczyszczenie i umycie nagrobka, zapalenie małego znicza.

Mycie i woskowanie
Sprzątanie grobu i jego otoczenia oraz mycie. Na końcu mycia nagrobka dodajemy płyn na bazie wosku w celu zakonserwowania i nabłyszczenia czyszczonej powierzchni. Stosuje się ją do nagrobków o powierzchni polerowanej.

Odchwaszczanie
Gdy najbliższe otoczenie grobu jest mocno zarośnięte chwastami i nie można zastosować standardowej usługi pielenia chwastów. Usuwamy mechanicznie chwasty, następnie przekopujemy ziemię i dodajemy środki zapobiegające rozwojowi chwastów, grabimy ziemię.

Szczotkowanie
Metoda stosowana do czyszczenie bardzo zabrudzonych grobów wykonanych z materiałów nie polerowanych jak np. lastriko. Mechanicznie usuwamy bród, który wniknął w strukturę kamienia.

Pastowanie i polerowanie
Usługa polega ona na wypastowaniu i wypolerowaniu powierzchni nagrobka specjalną pastą zawierającą silikon celem konserwacji, zabezpieczenia przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

Porządkowanie grobu po pogrzebie
Usuwamy stare kwiaty i wieńce, wypalone znicze. Otoczenie wokół grobu jest sprzątane i zagrabiane, a także na życzenie stawiamy nowe kwiaty i znicze.
Odśnieżanie grobu i jego otoczenia
Odśnieżamy grób i jego otoczenie, usuwamy oblodzenie, które potrafi niszczyć nagrobek.

Obsadzenie grobu roślinami
Dotyczy to szczególnie grobów ziemnych lub ramowych z wewnętrzna częścią ziemną. Rodzaj roślin i ilość uzgadniana jest indywidualnie.
Podniesienie zapadniętego grobu
Jest to usługa polegająca na podniesieniu zapadniętego się grobu. Wycena usługi następuje po wcześniejszych oględzinach i stwierdzeniu stopnia zapadnięcia.

Zapalenie znicza i postawienie kwiatów
Zapalamy znicze i stawiamy kwiaty w ilości ustalonej ze Zleceniodawcą.

Wszystkie powyższe prace wykonujemy na zlecenie jednorazowe lub cyklicznie zgodnie z zawartą umową.

W celu omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznie (dane znajdują się ponad ogłoszeniem).