Czyszczenie hal magazynowych - Bródno, Targówek, Szmulowizna

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 299 50 57

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 4032760079
Czyszczenie hal magazynowych - Bródno, Targówek, Szmulowizna

 Wykonujemy sprzątanie hal i magazynów na terenie Warszawy i najbliższych okolic.
Nasza firma sprzątająca wykorzystuje w swojej pracy nowoczesne, sprawdzone maszyny i urządzenia. Stosujemy sprawdzone środki chemiczne, które są w stanie usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia. W naszej ofercie mamy też środki ekologiczne i biodegradowalne.
Zatrudniamy sprawdzoną kadrę, która wykonuje zadania perfekcyjnie i bez zarzutu. Zwracamy uwagę na trudno dostępne miejsca, w których zwykle gromadzi się sporo brudu. Działamy nie tylko skutecznie, ale także całkowicie bezpiecznie, zgodnie z obowiązującymi normami. Decydując się na powierzenie nam dokonania porządków w swoich obiektach mogą Państwo liczyć na najwyższy profesjonalizm.
Z myślą o tym, by sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów, godziny sprzątania magazynów i hal dostosowujemy do ich indywidualnych wymagań.
Pracujemy w systemie serwisu dziennego i nocnego przez sześć dni w tygodniu. Możemy wykonać usługę jednorazowo lub przyjąć zlecenie stałe.
Jeżeli więc interesuje Państwa współpraca z doświadczoną i wykwalifikowaną firmą sprzątającą – jesteśmy do Waszej dyspozycji.