Firma sprzątająca magazyny, hale, garaże - Warszawa Bielany, Bemowo

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 299 50 57

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 821355684
Firma sprzątająca magazyny, hale, garaże - Warszawa Bielany, Bemowo

sprzatanie_garazy.jpg

Profesjonalne sprzątanie hal, magazynów i garaży.
Sprzątamy w obiektach przemysłowych na terenie Warszawy.


Hale, magazyny i garaże to przeważnie duże pomieszczenia, które są polem działania maszyn i pojazdów, co za tym idzie narażone są na silne zabrudzenia. Kurz, odczynniki chemiczne, wszelkiego rodzaju paliwa, smary, to najczęstsza przyczyna silnych zabrudzeń w tych miejscach.

Ze względu na zdrowie pracowników pomieszczeń przemysłowych, a także wymogów sanitarnych, nie pozwalamy sobie na pobieżne sprzątanie, czy kompromisy w używaniu urządzeń i środków czyszczących.
Zatrudniamy ludzi znających się na rzeczy, używamy odpowiednich środków i urządzeń czyszczących, które radzą sobie ze wszystkimi występującymi zabrudzeniami w halach, garażach czy magazynach.
Dla nas liczy się wysoki standard świadczonych usług z naciskiem na ich dokładność oraz szybki czas realizacji powierzonych zadań.
Poza znajomością tematu sprzątania nasi pracownicy odznaczają się wysoka kultura osobistą i nie należy się obawiać  wpuszczenia ich na teren pomieszczeń, w których przebywają np. Państwa Klienci !
Sprzątamy sufity, ściany,  posadzki, elementy konstrukcyjne, regały, okna, rampy załadunkowe i wszystkie inne elementy wymagające czyszczenia.
Jeśli hale i magazyny posiadają pomieszczenia biurowe, również możemy je posprzątać. Oczywiście wówczas korzystamy z innych maszyn i środków, a także pracowników, ponieważ u nas każdy ma swoją specjalizację.
Po przyjęciu zgłoszenia wykonujemy najczęściej rekonesans, by określić potrzebne środki do wykonania usługi i czas potrzebny na posprzątanie, wtedy podajemy cenę. Oględziny miejsca usługi w obrębie miasta Warszawy jest bezpłatne.

Ze wglądu na to, że najczęściej nasi Zleceniodawcy nie mogą sobie pozwolić na przestoje w funkcjonowaniu obiektów magazynowych czy garaży, wchodzimy z ekipą sprzątającą praktycznie natychmiast po ustaleniu warunków usługi.
Chętnie podejmujemy się pojedynczych zleceń, ale z przyjemnością nawiążemy też stałą współpracę.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.