Mycie nagrobków na cmentarzach w Warszawie

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 299 23 01

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 817253311
Mycie nagrobków na cmentarzach w Warszawie

Mycie nagrobków

Wszelkie prace związane z myciem nagrobka wykonujemy ręcznie przy pomocy szczotek o różnym stopniu twardości.

przeprowadzamy renowacje liter !

Zamawiając u nas usługę masz gwarancję, że zastosujemy odpowiednią farbę dobrze przylegającą do kamienia i po roku nie zacznie się łuszczyć i odpadać.

Sprzątanie nagrobków !

Usługa ta obejmuje sprzątanie wypalonych zniczy, wyrzucenie zwiędłych, uschłych kwiatów i wiązanek, zamiatanie i grabienie najbliższego terenu wokół grobu. przycinamy krzewy i drzewa. Jest to ważne nie tylko dla dostępności do grobu i jego wyglądu ale również dla jego kondycji, ponieważ rośliny potrafią uszkodzić nagrobek.


Sprzątanie po pogrzebach !

Usuwamy wszystkie zwiędłe i wyschnięte wiązanki i kwiaty. Stawiamy nowe kwiaty i zapalamy znicze na żądanie. Zwykle latem trzeba to zrobić po dwóch-trzech tygodniach, zima można później.


Zapalenie znicza !

Usługa ta skierowana jest głównie dla osób z poza rodziny zmarłego. która nie może ingerować w porządkowanie ani jakiekolwiek zmiany wizerunku grobu. W tej opcji można nam powierzyć zapalenie znicza/zniczy złożenie wiązanki/kwiatów.

Stała Opieka nad Grobami !

Jest to usługa dla wszystkich Państwa, którzy z różnych względów nie możecie dotrzeć do grobów. ustalamy zakres usługi i jej częstotliwość, a po wykonaniu każdorazowej usługi wysyłamy zdjęcia na e-mail.