Serwis "Czysto24" powstał z potrzeby tych wszystkich z Nas, którzy borykali się problemem wyboru własciwej ekipy do posprzątania naszych domów, mieszkań, czy firm.

   Szukając odpowiedniego wykonawcy często staramy się zasięgnąć opinii poprzedniego zleceniodawcy. Powstaje w ten sposób pewnego rodzaju system poleceń czy ranking dobrych i gorszych wykonawców.
Nie zawsze jednak mamy podobne potrzeby jak inni zleceniodawcy.
We własnym zakresie przeszukując ogłoszenia w prasie, książkach telefonicznych i innych źródłach trudno zdecydować, która firma jest godna zaufania.
Z drugiej strony patrząc, firmy specjalizujące się w pracach porządkowych, czy firmy świadczące usługi sprzątania również potrzebują medium do skutecznego zareklamowania swoich usług. Takim medium jest m.in.  Internet. Jest skuteczniejszy od ogłoszeń np. w prasie dzięki swojej interaktywności.

Ogłoszenia w serwisie "Czysto24" są opatrywane Państwa oceną danego Wykonawcy. Wystarczy po zakończonym zleceniu skorzystać ze specjalnego formularza i wyrazić swoją opinię. Zostanie ona przetworzona w narzędziu rankingowym na postać punktową i wyświetlona w ogłoszeniu. Dzięki temu następni Zleceniodawcy będą mogli kierować się w wyborze opinią swoich poprzedników.
Powstaje więc pewna rywalizacja między Wykonawcami, która dla nas - Zleceniodawców zawsze jest pozytywnym zjawiskiem podnoszącym poziom usług.

Zapraszamy więc do korzystania z niniejszego serwisu i wyrażania opinii.

Wiedząc jednak, że każdy z nas może mieć trochę inne wymagania i doświadczenia warto pamiętać o kilku rzeczach, na które warto zwrócić uwagę zatrudniając Fachowców:

- sprawdźmy czy wykonawca martwiąc się o nasze bezpieczeństwo oznakowuje i zabezpiecza miejsce wykonania zlecenia.

- nie musimy znać się na sprzęcie potrzebnym do wykonania usługi, ale warto zwrócić uwagę czy narzędzia nie wyglądają na zbyt stare lub zużyte.

- porozmawiajmy z osobą kierującą ekipą mającą wykonać zlecenie, jakie jest ich doświadczenie, dla kogo pracowali, jakich zleceń się podejmowali i jaki mają staż w tej branży. Nie ma bowiem nic lepszego niż długoletnie doświadczenie

- jeśli to możliwe, warto by było dowiedzieć się czy "nasi fachowcy" podnoszą swoje doświadczenie poprzez odpowiednie kursy. Branża budowlana jak większość innych bardzo dynamicznie się rozwija zarówno w zakresie nowych materiałów jak i narzędzi. Sama praca bez dodatkowych szkoleń może być niewystarczająca

   Nasz system rankingowy i tych kilka prostych uwag powinien wystarczyć by znaleźli Państwo dla siebie fachową i godną zaufania ekipę specjalistów.

Życzymy trafnych wyborów !