Poremontowe sprzątanie mieszkań i domów w Warszawie Rembertów, Kawęczyn

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 114 97 21

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 3651300870
Poremontowe sprzątanie mieszkań i domów w Warszawie Rembertów, Kawęczyn

Nasza firma oferuje kompleksowe sprzątane po remontach mieszkań i domów. Radzimy sobie z każdego rodzaju zabrudzeniem. Nasze doświadczenie w branży i wyposażenie daje nam duże możliwości. Zakres naszych usług dobieramy indywidualnie zależnie od potrzeb naszych klientów.


Nasze usługi sprzątania po remontach:

  •     w domach jednorodzinnych
  •     w mieszkaniach
  •     w biurach
  •     w zakładach pracy

Sprzątamy wszelkie zabrudzenia jak ślady po farbach, zaprawach, klejach, odkurzamy i myjemy wszystkie powierzchnię na mokro. Usuwamy wszystkie pozostałości materiałów budowlanych, opakowania po materiałach typu zaprawy, kleje, farby, resztki cegieł, pustaków, gipsów i innych zbędnych elementów.


Wykonujemy czyszczenie i mycie posadzek z użyciem nowoczesnych maszyn i środków mycie okien, mycie mebli, usuwanie śmieci oraz inne prace zgodnie z życzeniami naszych Klientów.
W naszych usługach jest kompleksowe sprzątanie kuchni i kompleksowe sprzątanie łazienek.

Zależy nam na tym, aby byli Państwo zadowoleni z wykonanych przez nas usług, dlatego kładziemy nacisk na ich dokładność, kompleksowość, także na szybkość realizacji.

Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnej pomocy przy sprzątaniu po remontach, zawsze jesteśmy gotowi do usług. Zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości !