Prace porzadkowe - osiedla mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe / Warszawa

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 299 50 57

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 2737252518
Prace porzadkowe - osiedla mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe / Warszawa

 Nasza oferta dotyczy wszystkich prac związanych z utrzymaniem czystości i porządku na terenach osiedli mieszkaniowych i budynków wspólnot mieszkaniowych.

Zapewniamy:
•   terminowość i precyzję prac
•   najwyższej jakości profesjonalne środki czystości
•   profesjonalny sprzęt czyszczący
•   odpowiednio przeszkolonych pracowników
•   wykonanie usługi w godzinach odpowiadających
Zleceniodawcy
•   serwis dzienny i serwis nocny
•   bieżący nadzór i kontrola nad jakością wykonywanych
    prac

W ramach naszych usług dbamy o czystość klatek schodowych, korytarzy i pozostałych miejsc dostępnych dla mieszkańców, a także pomieszczeń socjalnych i biurowych.

Nasz oferta obejmuje również prace wysokościowe – m.in. mycie okien metoda alpinistyczną, usuwanie graffiti z elewacji, pomników, mycie elewacji i zabezpieczanie antygraffiti, mycie i odkażanie śmietników osiedlowych.


Stały serwis sprzątający

   Usługę wykonujemy codziennie lub tyle razy ile zostanie to ustalone lub wypraktykowane.
Posadzki czyścimy ręcznie. Cyklicznie czyścimy posadzki maszynowo. Wykonujemy czyszczenie balustrad, czyszczenie drzwi, czyszczenie gablot ogłoszeniowych, czyszczenie parapetów i innych elementów wnętrz.

Serwis dzienny

   W ramach tej usługi nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji przez cały dzień. Wykonują na bieżąco wszystkie prace porządkowe. sprawdzany jest stan czystości klatek schodowych. Serwis dzienny doskonale sprawdza się w  okresie jesienno-wiosennym, gdy z powodu pogody mieszkańcy nanoszą błoto do klatek schodowych i korytarzy.

Inne usługi:

Mycie okien, parapetów, mycie glazury, mycie luster, trzepanie dywanów, zamiatanie klatek schodowych, odkurzanie i mycie parowe wykładzin, oraz wiele innych niezbędnych czynności w celu utrzymania czystości w  budynkach.