profesjonalna firma sprzątająca w garażach, magazynach na terenie Warszawy

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 114 97 21

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 1162886661
profesjonalna firma sprzątająca w garażach, magazynach na terenie Warszawy


Profesjonalne sprzątanie pomieszczeń socjalnych, magazynów hurtowni, pomieszczeń wystawienniczych, wzorcowni i garaży.

   Zajmujemy się sprzątaniem w pomieszczeniach biurowych i obiektach przemysłowych na terenie Warszawy.
Biura i pomieszczenia socjalne wymagają dokładnego sprzątania ze względu na pracujących w nich ludzi. W pomieszczeniach socjalnych sprzątanie musi być posunięte nawet do czynności odkażających, ponieważ pracownicy maja tam do czynienia z żywnością, a część tych pomieszczeń to np. sanitariaty. Dlatego samo mycie nie wystarczy.
Specjalizujemy się w sprzątaniu z odkażaniem włącznie. Dysponujemy właściwymi preparatami czyszczącymi i odkażającymi z atestami. Używamy też dobrze dobranych urządzeń renomowanych firm.
Sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, łazienek, kuchni i sanitariatów to nie wszystkie działania w naszej ofercie.

Zajmujemy się również sprzątaniem hal, magazynów oraz garaży. Są to przeważnie duże pomieszczenia, w których działają różne maszyny i pojazdy, co za tym idzie pomieszczenia te narażone są na silne zabrudzenia. Kurz, odczynniki chemiczne, wszelkiego rodzaju paliwa, smary, to najczęstsza przyczyna silnych zabrudzeń w tych miejscach.
Ze względu na zdrowie pracowników pomieszczeń przemysłowych, a także wymogów sanitarnych, nie pozwalamy sobie na pobieżne sprzątanie, czy kompromisy w używaniu urządzeń i środków czyszczących.
Zatrudniamy ludzi znających się na rzeczy, używamy odpowiednich środków i urządzeń czyszczących, które radzą sobie ze wszystkimi występującymi zabrudzeniami w halach, garażach czy magazynach.
Dla nas liczy się wysoki standard świadczonych usług z naciskiem na ich dokładność oraz szybki czas realizacji powierzonych zadań.
Poza znajomością tematu sprzątania nasi pracownicy odznaczają się wysoka kultura osobistą i nie należy się obawiać  wpuszczenia ich na teren pomieszczeń, w których przebywają np. Państwa Klienci !
Sprzątamy sufity, ściany,  posadzki, elementy konstrukcyjne, regały, okna, rampy załadunkowe i wszystkie inne elementy wymagające czyszczenia.

Po przyjęciu zgłoszenia wykonujemy najczęściej rekonesans, by określić potrzebne środki do wykonania usługi i czas potrzebny na posprzątanie, wtedy podajemy cenę. Oględziny miejsca usługi w obrębie miasta Warszawy jest bezpłatne.

Ze wglądu na to, że najczęściej nasi Zleceniodawcy nie mogą sobie pozwolić na przestoje w funkcjonowaniu obiektów magazynowych czy garaży, wchodzimy z ekipą sprzątającą praktycznie natychmiast po ustaleniu warunków usługi.
Chętnie podejmujemy się pojedynczych zleceń, ale z przyjemnością nawiążemy też stałą współpracę.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.