Profesjonalne sprzątanie biur - Bemowo

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 114 97 21

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 1423229666
Profesjonalne sprzątanie biur - Bemowo

Szanowni Państwo, naszą ofertę kierujemy do administracji budynków biurowych, osób zarządzających obiektami biurowymi, administratorów biurowców odpowiedzialnych za m.in. utrzymanie czystości w swoich obiektach.
Zakres usług sprzątania, cykliczność oraz system pracy serwisu sprzątającego jest indywidualnie dostosowany do potrzeb naszych klientów, w oparciu o organizację pracy na danym obiekcie oraz wg oczekiwań Klienta. 
Posiadamy wieloletnie doświadczenie, gwarantujemy wykonanie usług w sposób nie zakłócający funkcjonowania biura.
Profesjonalne sprzątanie biur oraz całych budynków biurowych na terenie Warszawy i okolic to nasza główna działalność i na niej się skupiamy.
Sprzątamy pomieszczenia biurowe, pomieszczenia gospodarcze, pomieszczenia socjalne, korytarze, pomieszczenia sanitarne, hall'e główne, hall'e wind i same windy.
Świadczymy usługi sprzątające na najwyższym poziomie, posiadamy kadrę doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Wykorzystujemy także renomowane środki czystości odpowiednio dobierane pod kątem czyszczonych powierzchni. Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od powierzchni, zakresu i częstotliwości sprzątania. Gwarantujemy wysoką elastyczność, dopasowanie oferty do potrzeb Klienta oraz przystępny koszt wykonania usługi.

Cena będzie zróżnicowana m.in. ze względu na:

1) metrażu sprzątanego obiektu

2) charakteru wykonanych czynności (np. mycie okien będzie się różniło ceną od odkurzania dywanów)


3) odległości od Warszawy (w Warszawie dojazd gratis).