Przedświąteczne sprzatanie mieszkań - Warszawa Wawer, Miedzylesie, Anin

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 299 50 57

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 577379283
Przedświąteczne sprzatanie mieszkań - Warszawa Wawer, Miedzylesie, Anin

    Swoją ofertę kierujemy do właścicieli mieszkań oraz domów w Warszawie i w najbliższych okolicach. Wśród naszych usług mamy podstawowe czynności sprzątania jak odkurzanie dywanów i wykładzin, odkurzanie mebli, mycie podłóg, mycie okien, żaluzji, mycie kuchni, mycie łazienek, pranie dywanów i wykładzin, mycie grzejników, pranie mebli itd.

Wykorzystujemy profesjonalne środki chemiczne i urządzenia. Nie tylko czyścimy, myjemy, ale również dezynfekujemy. Nasze środki posiadają atesty oraz są biodegradowalne. 

Nasze usługi zaoszczędzą Państwa czas i dadzą pewność, ze jest faktycznie czysto i bezpiecznie, szczególnie jeśli pomyślimy o małych dzieciach.
Szczególnym okresem na porządki jest czas przedświąteczny. Wszyscy mamy „urwanie głowy” w owym czasie i często na sprzątanie nie pozostaje już zbyt wiele czasu. Chętnie pomożemy Państwu w tym okresie, byście zasiedli do świątecznego stołu bez zbędnego zmęczenia.

Prosimy dzwonić pod nr tel. 22 307 02 12 w celu umówienia się z naszym pracownikiem. Z nim omówicie Państwo zakres i czas prac.