Sprzątanie biur i terenów przyległych - Warszawa Wawer, Praga Płd.

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 114 97 21

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 1591434637
Sprzątanie biur i terenów przyległych - Warszawa Wawer, Praga Płd.


Sprzątanie biur w Warszawie

Czyste wnętrze to wizytówka firmy. Czystość sprzyja efektywnej pracy. Dlategoczyste pomieszczenia biurowe mogą być dobrą inwestycją dla Państwa firmy.

Nasz firma zajmuje się sprzątaniem pomieszczeń biurowych i wszystkichpozostałych tworzących firmę.
Sprzątamy pomieszczenia socjalne, pomieszczenia sanitarne, garaże oraz terenyprzyległe zewnętrzne z opieka nad zielenią włącznie.

Dobieramy harmonogram i zakres prac i technologię do potrzeb Zleceniodawcy. Pospotkaniu i oględzinach miejsca do posprzątania zasugerujemy technologię i środkipotrzebne do osiągnięcia omówionego efektu do osiągnięcia. Wtedy podamy cenę.Wycena i oględziny są oczywiście bezpłatne.

Wykonujemy jednorazowe oraz stałe zlecenia sprzątania biur w Warszawie. Naszeusługi obejmują zarówno kompleksowe sprzątanie biura, jak i czynnościwyspecjalizowane według potrzeb Klienta.
Dbamy o przestrzeń biznesową, roboczą oraz zapleczem socjalnym i sanitarnym.

Wykonujemy między innymi: odkurzanie i mycie podłóg, usuwanie śmieci, wymianęartykułów higienicznych, czyszczenie sprzętu biurowego i mebli, mycie okien iinnych elementów szklanych.

Firmom, które mają teren zewnętrzny oferujemy pielęgnację roślin, koszenietrawnika oraz odśnieżanie w sezonie zimowym.

Dysponujemy nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem oraz doświadczoną kadrąpracowników wykonujemy zlecone nam zadania szybko i skutecznie. By nie zakłócaćfunkcjonowania Państwa firmy jesteśmy gotowi na wykonanie naszych usług wweekendy oraz na sprzątanie nawet w nocy.