Sprzątanie biur Warszawa Bemowo, Bemowo Lotnisko, Górce

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

605 070 370

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 3360884042
Sprzątanie biur Warszawa Bemowo, Bemowo Lotnisko, Górce

Firma sprzątająca obsługująca wspólnoty mieszkaniowe w Warszawie


Nasze usługi sprzątania wspólnot mieszkaniowych obejmuje porządki wewnątrz budynków terenów wokół budynków. Poza utrzymaniem czystości wykonujemy niewielkie prace konserwatorskie takie jak: prace hydrauliczne, elektryczne i ślusarskie.
W okresie wiosenno-letnim dbamy o tereny zielone, zajmiemy się trawnikami oraz kwiatami i krzewami. W okresie zimowym zapewniamy odśnieżanie chodników, dróg dojazdowych, parkingów.

Standardowe prace wewnątrz budynków
 obejmują:
odkurzanie podłóg, mycie i sprzątanie klatek schodowych i korytarzy, mycie okien i przeszkleń,  odkurzanie schodów, korytarzy, pomieszczeń wspólnych, wind, usuwanie pajęczyn, oraz wiele innych czynności...

Prace porządkowe na terenach zewnętrznych:
  sprzątanie chodników i dróg dojazdowych, miejsc parkingowych,  koszenie trawników, pielęgnacja krzewów i drzew, kwiatów,  sadzenie krzewów i kwiatów,  sprzątanie śmieci terenu, oczyszczanie koszy osiedlowych,  malowanie ławek, płotów, barierek, zimowe odśnieżanie i oczyszczanie ze śniegu i lodu chodników i dróg dojazdowych.


Wykonujemy jednorazowe usługi:
doczyszczanie maszynowe wylewek betonowych w garażach, polerowanie i polimeryzacja posadzek i inne prace specjalistyczne.

Gwarantujemy profesjonalne podejście do pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność.
Szkolimy stale naszych pracowników. Dlatego gwarantują realizację usług w sposób profesjonalny i sprawny.

Wykorzystywane przez nas specjalistyczny sprzęt i środki czystości pozwalają pozbyć się wszelkich zabrudzeń bez zagrożenia dla czyszczonych powierzchni.
Dla Państwa bezpieczeństwa nasza działalność jest ubezpieczona polisą OC.