Sprzątanie domów i mieszkań / Warszawa Wawer, Międzylesie, Anin

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 299 50 57

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 3319911432
Sprzątanie domów i mieszkań / Warszawa Wawer, Międzylesie, Anin

   Kompleksowa pomoc w utrzymaniu porządku w domu, sprzątanie mieszkania ,domów jednorodzinnych. Pracujemy na stałe i jednorazowo. Sprzątanie po uroczystościach, remontach, zdarzeniach losowych, przed wynajmem...

Naszą domeną jest sprzątanie domów i mieszkań. 

W zakres czynności porządkowych wchodzi:

Sprzątanie pokojów - odkurzanie wykładzin podłogowych i dywanów, mycie podłóg, wycieranie kurzu z mebli, mycie parapetów, odkurzanie sprzętu RTV, mycie luster, lamp i abażurów, mycie grzejników, opróżnianie koszy na śmieci.

Sprzątanie łazienki - mycie toalety z dezynfekcją włącznie, mycie sanitariatów i armatury i zlewów, brodzików, wanien, mycie luster,  opróżnianie koszy na śmieci, wycieranie kurzu z mebli oraz frontów szafek, sprzątanie w szafkach, mycie podłogi.

Sprzątanie kuchni - odkurzanie i mycie podłogi, mycie armatury i zlewów, mycie płyty palnikowej, płyty grzewczej, mycie frontów szafek, mycie blatów kuchennych.

Sprzątanie korytarzy - odkurzanie i mycie podłogi, mycie frontów szaf, szafek, mycie luster, przeszkleń, mycie lamp, grzejników, odkurzanie wykładzin.

Oferujemy sprzątanie stałe np. 4 razy w miesiącu jak również sprzątanie okazjonalne np. przed świętami, po uroczystościach, remontach, przeprowadzkach, przed i po wynajmie.