Sprzatanie mieszkań i domów - Warszawa Marymont, Las Bielański, Wrzeciono

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 299 50 57

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 341879038
Sprzatanie mieszkań i domów - Warszawa Marymont, Las Bielański, Wrzeciono

   ISSM GROUP oferuje Państwu usługi stałego sprzątania mieszkań i domów w przystępnej cenie i elastycznie dopasowanego czasu wykonywania naszych usług. Ceny naszych usług są również elastyczne i dopasowane dokładnie do Państwa potrzeb i warunków w jakich przyjdzie nam pracować.

Nasi pracownicy są osobami, którym ufamy bo sprawdzonymi przez nas, co za tym idzie, bierzemy za ich pracę i zachowanie pełną odpowiedzialność.
Dzięki podpisaniu umowy na stałą obsługę obniżą Państwo koszty za sprzątanie i zyskają pewność, że mieszkanie czy dom, ogród będzie zawsze zadbany.

Czym dłuższy okres umowy, tym oczywiście niższa cena za godzinę pracy.
Posiadamy wszystkie potrzebne maszyny do czyszczenia jakie mogą być potrzebne w domach i ogrodach.
Odkurzamy i pierzemy dywany i wykładziny za pomocą urządzeń parowych. Myjemy podjazdy, mury, elewacje, usuwamy graffiti.

Wykorzystujemy własne profesjonalne środki chemiczne precyzyjnie dobrane do danych zadań. Środki te są biodegradowalne. Nie ma wiec niebezpieczeństwa użycia ich w kuchni, mimo, ze czasem trzeba użyć środków dość mocnych w działaniu. To samo dotyczy środków używanych do mycia kamieni, jak granit, marmur, lastriko, kostka brukowa, cement. Te środki z cała pewnością nie skażą wody gruntowej.

Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą. Szczegóły cenowe podajemy po zapoznaniu się z Państwa potrzebami, a czasem jak w przypadku domów z ogrodem po wizji lokalnej.