Sprzątanie osiedli mieszkaniowych - Warszawa Mokotów, Stary Mokotów, Wyględów

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 299 50 57

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 771501670
Sprzątanie osiedli mieszkaniowych - Warszawa Mokotów, Stary Mokotów, Wyględów

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych

   Oferujemy pełen serwis usług porządkowych związanych z utrzymaniem czystości na terenie osiedli mieszkaniowych. Nasza oferta obejmuje bieżące utrzymanie czystości klatek schodowych, garaży, piwnic oraz innych części wspólnych wewnątrz budynków mieszkalnych, takich jak korytarze, windy, poddasza.
Przeprowadzimy dezynfekcje najbardziej newralgicznych miejsc w budynkach mieszkalnych takich jak zsypy czy garaże. Duże znaczenie ma dla nas bezpieczeństwo Mieszkańców dlatego też z należytą dokładności wysprzątamy place zabaw dla dzieci, a w miesiącach zimowych odśnieżymy chodniki, zbijemy nawisy lodowe.
Współpracujemy z firmami dekarskimi, które nie tylko sprawnie naprawią dach ale tez potrafią dokładnie, szybko i odpowiedzialnie odśnieżyć dachy na dowolnej wysokości i o dowolnym kacie nachylenia. Co ważniejsze nawet, wiedza jak odśnieżyć dach by nie uszkodzić żadnych elementów instalacji dachowych i poszycia dachowego.

Oferujemy również usługi utrzymania porządku na terenach zewnętrznych, drogach dojazdowych, parkingach. Dbamy o tereny zielone, zajmiemy się koszeniem trawy, przycinaniem żywopłotów, gałęzi oaz drobnymi pracami ogrodniczymi.
W naszej ofercie znajdą Państwo nawet możliwość  zadrzewienia osiedla.