Sprzątanie osiedli mieszkaniowych Warszawa, Targówe, Białołęka

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 114 97 21

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 2591241151
Sprzątanie osiedli mieszkaniowych Warszawa, Targówe, Białołęka

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych w Warszawie

Od wielu lat zajmujemy się sprzątaniem, a w tym sprzątaniem osiedli mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych, dlatego możemy powiedzieć, że to nasza specjalność.

Nasza dewizą jest dokładność. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i stale ich doszkalamy. Zależy nam na zadowoleniu naszych Zleceniodawców, ponieważ przekłada się to często na dłuższą współpracę.
Jeżeli szukają Państwo sprawdzonej firmy, która zajmie się profesjonalnie sprzątaniem osiedli mieszkaniowych w Warszawie, zapraszamy do kontaktu z nami.
Poza wykwalifikowanymi pracownikami, dobrym sprzętem, doświadczeniem, mamy również niewygórowane ceny. Pracujemy zgodnie z myślą: Lepsza długotrwała współpraca niż jednorazowy, dobry strzał.

Do naszych podstawowych obowiązków zaliczamy:
1.    SPRZĄTANIE BUDYNKÓW
Zamiatanie, usuwanie śmieci, opróżnianie koszy , mycie klatek schodowych, mycie garaży podziemnych, mycie kabin dźwigowych czyli wind
Mycie okien, witryn, mycie przeszklonych gablot, mycie drzwi wejściowych, wycieranie balustrad i poręczy , kloszy oświetleniowych,
Wycieranie kurzu z parapetów, grzejników, skrzynek pocztowych, gablot, tablic ogłoszeniowych,
Sprzątanie w pomieszczeniach gospodarczych, technicznych itp.

2.    POWIERZCHNIE UTWARDZONE W OTOCZENIU BUDYNKÓW
Zamiatanie chodników, zamiatanie uliczek osiedlowych, zamiatanie miejsc parkingowych, usuwanie śmieci z koszy zewnętrznych. Sprzątanie altanek śmietnikowych oraz terenu wokół nich.
Czyszczenie bram wjazdowych oraz wewnątrzosiedlowych znaków drogowych.
Sprzątanie na placach zabaw.
W czasie zimy odśnieżanie i usuwanie lodu z chodników, podjazdów, schodów. Posypywanie chodników mieszanką piaskowo solną. Odśnieżanie miejsc parkingowych.

3.    PRACE NA TERENACH ZIELONYCH
Usuwanie śmieci z terenów zielonych,  koszenie i podlewanie trawników,     grabienie trawników wiosną, latem i jesienią.
Usuwanie chwastów, podlewanie trawników, żywopłotów, klombów kwiatowych, podlewanie drzewek.
Nasadzenia kwiatów, krzewów i drzewek.  

4.    USUWANIE GRAFFITI ORAZ ZABEZPIECZENIE PRZEZ GRAFFITI
Mycie ścian, murów, mycie elewacji, mycie altanek śmietnikowych, stacji transformatorowych z graffiti oraz zabezpieczanie antygraffiti.