Sprzątanie po remoncie / Warszawa Wawer, Wesoła, Rembertów

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 4652877

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 2726229185
Sprzątanie po remoncie / Warszawa Wawer, Wesoła, Rembertów

sprzątanie po remontach

Sprzątanie po remoncie w domu i mieszkaniu


Naszą specjalnością, w której posiadamy bardzo bogate doświadczenie, jest profesjonalne sprzątanie po remoncie każdego rodzaju.
W szczególności budynki prywatne – domy oraz mieszkania, czy innego typu nieruchomości znajdujące się na terenie Warszawy.

Wszystkie prace remontowe wiążą się z dużym bałaganem, który jest bardzo trudny do posprzątania bez specjalistycznych metod i narzędzi.
Ogromna ilość kurzu czasem wymaga po prostu sporej ilości czasu i cierpliwości....oraz wyspecjalizowanych narzędzi.
W związku z tym nasza firma działa zawsze kompleksowo, wykorzystując sprawdzone rozwiązania oraz szybko realizując zlecenia.

Nasza firma sprzątająca w trakcie sprzątania po remoncie wykorzystuje najlepsze środki czyszczące, a także bardzo nowoczesne i wydajne urządzenia sprzątające.

Nie zawsze jest to jednak możliwe aby zastosować chemię. W takim przypadku możemy zastosować sprzątanie "EKO" i używać środków naturalnych jak soda oczyszczona, proszek do pieczenia, ocet, spirytus salicylowy, kwasek cytrynowy, i inne środki nie powodujące uczuleń.

Oczywiście zakres czynności zawsze jest uzgadniany i dostosowany do Państwa potrzeb. Każdego Klienta obsługujemy w pełni indywidualnie, ustalając wszelkie czynności przed podjęciem się prac. Wskazujecie Państwo rodzaj działań koniecznych do wykonania po remoncie, a my pojawiamy się na miejscu wyposażeni w niezbędne środki czyszczące oraz sprzęty.