Sprzątanie szkół, przychodni, urzędów - Warszawa Praga Południe

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 299 50 57

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 228216393
Sprzątanie szkół, przychodni, urzędów - Warszawa Praga Południe

Sprzątanie placówek edukacyjnych w Warszawie.

Sprzątanie szkół, sprzątanie przedszkoli, sprzątanie sal konferencyjnych.

Sprzątanie budynków użyteczności publicznej – sprzątanie przychodni, sprzątanie urzędów.

Nasza firma zajmuje się sprzątaniem placówek edukacyjnych jak przedszkola i szkoły oraz budynków użyteczności publicznej – biur, urzędów, przychodni i innych.

W wyżej wymienionych budynkach codziennie przebywa bardzo wiele osób. Samo wchodzenie z zewnątrz i przemieszczanie się  dużej liczby osób powoduje gromadzenie się dużych ilości kurzu, błota, poza tym tworzona jest spora ilość śmieci. Wszystkie te budynki muszą być codziennie sprzątnięte i tu właśnie oferujemy nasze usługi – jako codzienny serwis sprzątający.
W szczególności  budynki szkolne muszą być dobrze sprzątnięte, gdzie co dnia przebywają nasze dzieci, a dzieci i młodzież, to spore wyzwanie w temacie utrzymania czystości.
Sprzątanie wykonujemy codziennie i bardzo starannie. Zazwyczaj oddelegowujemy stałą ekipę lub pojedyncze osoby do sprzątania szkół. To dlatego, że jeśli taka osoba dobrze zapozna się już z terenem do posprzątania, jest po prostu skuteczniejsza od osoby poznającej dopiero obszar do posprzątania. Wewnątrz budynków sprzątamy zwyczajowo schody, korytarze, hole, sale, pomieszczenia gospodarcze, usuwamy zawartość koszy, wymieniamy worki na śmieci, myjemy posadzki, sprzątamy łazienki i ubikacje, uzupełniamy papier toaletowy, ręczniki, mydło.
Na zewnątrz budynków szkolnych sprzątamy chodniki, schody, porządkujemy tereny zielone. Jesienią grabimy liście w miarę potrzeb, zima odśnieżamy chodniki, parkingi.
Wykonujemy również inne czynności, jak okresowe mycie okien, drzwi wejściowych do szkoły, przeszkleń, drzwi do sal, lamperii na korytarzach oraz wiele innych rzeczy, których nie sposób wymienić.
Sprzątamy również w pokojach nauczycielskich i pomieszczeniach biurowych. Na zlecenie, możemy wyprać dywany, wykładziny, zasłony i meble tapicerowane.
Korzystamy z własnej chemii, specjalistycznego sprzętu i odpowiednich urządzeń. Nasze maszyny i narzędzia z całą pewnością w zupełności wystarczą na zaspokojenie wszelkich potrzeb i warunków stawianych przez zleceniodawcę. Oczywiście możemy tez korzystać z przekazanego do użytku sprzętu – wszystko można ustalić.
Jeśli byłoby takie życzenie, możemy sprzątać też bez chemii, polegając na starych, sprawdzonych metodach „naszych babć”, co może mieć znaczenie,  gdy mamy do czynienia z uczuleniami.