Sprzątanie szkół - Warszawa Praga Południe Grochów

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 713215940
Sprzątanie szkół - Warszawa Praga Południe Grochów

Sprzątanie szkół w Warszawie

   Nasza firma zajmuje się również sprzątaniem placówek edukacyjnych.
Budynki szkolne, gdzie codziennie przebywa duża liczba ludzi, a w szczególności dzieci i młodzieży, to spore wyzwanie w temacie utrzymania czystości.

Sprzątanie należy wykonywać codziennie i starannie. Zazwyczaj oddelegowujemy stałą osobę lub osoby do sprzątania szkół. To dlatego, że jeśli taka osoba dobrze zapozna się już z terenem do posprzątania, jest po prostu skuteczniejsza od osoby poznającej dopiero obszar do posprzątania. Szkoły muszą być sprzątane szczególnie dokładnie, przecież przebywają tam nasze dzieci. Chodzi nie tylko o ich komfort ale i o bezpieczeństwo.
Wewnątrz budynków sprzątamy zwyczajowo schody, korytarze, hole, sale, pomieszczenia gospodarcze, usuwamy zawartość koszy, wymieniamy worki na śmieci, myjemy posadzki, sprzątamy łazienki i ubikacje, uzupełniamy papier toaletowy, ręczniki, mydło.

Na zewnątrz budynków szkolnych sprzątamy chodniki, schody, porządkujemy tereny zielone. Jesienią grabimy liście w miarę potrzeb, zima odśnieżamy chodniki, parkingi.

Wykonujemy również inne czynności, jak okresowe mycie okien, drzwi wejściowych do szkoły, przeszkleń, drzwi do sal, lamperii na korytarzach oraz wiele innych rzeczy, których nie sposób wymienić.

Sprzątamy również w pokojach nauczycielskich i pomieszczeniach biurowych. Na zlecenie, możemy wyprać dywany, wykładziny, zasłony i meble tapicerowane.
Korzystamy z własnej chemii, specjalistycznego sprzętu i odpowiednich urządzeń. Nasze maszyny i narzędzia z całą pewnością w zupełności wystarczą na zaspokojenie wszelkich potrzeb i warunków stawianych przez zleceniodawcę. Oczywiście możemy tez korzystać z przekazanego do użytku sprzętu – wszystko można ustalić.
Jeśli byłoby takie życzenie, możemy sprzątać też bez chemii, polegając na starych, sprawdzonych metodach „naszych babć”, co może mieć znaczenie,  gdy mamy do czynienia z uczuleniami.


Zapraszamy do przetestowania naszych możliwości.