Świąteczne sprzątanie domów - Warszawa Wawer, Anin, Stara Miłosna

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 299 50 57

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 3137475046
Świąteczne sprzątanie domów - Warszawa Wawer, Anin, Stara Miłosna

   ISSM GROUP oferuje Państwu usługi stałego oraz jednorazowego sprzątaniamieszkań i domów w przystępnej cenie i elastycznie dopasowanego czasuwykonywania naszych usług. Ceny naszych usług są również elastyczne idopasowane dokładnie do Państwa potrzeb i warunków w jakich przyjdzie nampracować.

Nasi pracownicy są osobami, którym ufamy bo sprawdzonymiprzez nas, co za tym idzie, bierzemy za ich pracę i zachowanie pełnąodpowiedzialność.

Posiadamy wszystkie potrzebne maszyny do czyszczenia jakiemogą być potrzebne w domach i ogrodach.

Odkurzamy i pierzemy dywany i wykładziny za pomocą urządzeńparowych. Myjemy podjazdy, mury, elewacje, usuwamy graffiti.

Wykorzystujemy własne profesjonalne środki chemiczneprecyzyjnie dobrane do danych zadań. Środki te są biodegradowalne. Nie ma wiecniebezpieczeństwa użycia ich w kuchni, mimo, ze czasem trzeba użyć środków dośćmocnych w działaniu. To samo dotyczy środków używanych do mycia kamieni, jakgranit, marmur, lastriko, kostka brukowa, cement. Te środki z cała pewnościąnie skażą wody gruntowej.

Szczególnym okresem na porządki jest czas przedświąteczny. Wszyscy mamy„urwanie głowy” w owym czasie i często na sprzątanie nie pozostaje już zbytwiele czasu. Chętnie pomożemy Państwu w tym okresie, byście zasiedli doświątecznego stołu bez zbędnego zmęczenia.


Prosimy dzwonić pod nr tel. 22 465 28 77 w celu umówienia się z naszympracownikiem. Z nim omówicie Państwo zakres i czas prac.