Usuwanie graffiti, antygraffiti / Warszawa Ursynów, Ursynów Płn., Natolin, Kabaty

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 299 50 57

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 4269368267
Usuwanie graffiti, antygraffiti / Warszawa Ursynów, Ursynów Płn., Natolin, Kabaty

ISSM Group – Usuwanie graffiti, powłoki antygraffiti, specjalistyczne czyszczenie

Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą zajmującą się głównie usuwaniem graffiti, zabezpieczeniem antygraffiti oraz specjalistycznego czyszczenia infrastruktury miejskiej. Celem naszych działań jest zapewnienie czystości i estetycznego wyglądu obiektów infrastruktury miejskiej, osiedli mieszkaniowych, budynków użyteczności publicznej, urzędów, budynków prywatnych.
Zajmujemy się również czyszczeniem elementów infrastruktury miejskiej, budynków, które  uległy naturalnej degradacji z racji czasu, eksploatacji, czy miejskich zanieczyszczeń.
Każde zlecenie jest potraktowane indywidualnie, a ocena kosztów, czasu wykonania zlecenia i potrzebnych środków zaczyna się od bezpłatnej wizji lokalnej.

Usuwanie graffiti dzielimy na dwa typy:

•    Usuwanie graffiti z powierzchni niezabezpieczonej
•    Usuwanie graffiti z powierzchni zabezpieczonej

Usuwanie graffiti z powierzchni niezabezpieczonej
Używamy dwóch metod usuwania graffiti – mechanicznej
i chemicznej. Często, szczególnie przy porowatej powierzchni, korzystamy z obydwu metod jednocześnie
i daje to najlepsze efekty.
Wyczyszczenie powierzchni niezabezpieczonych jest oczywiście konieczne, jednak może pozostawić jakieś niewielkie ślady na czyszczonej powierzchni. Dlatego gorąco zachęcamy do szybkiego zlecenia nam zabezpieczenia antygraffiti. W przeciwnym razie może to być „syzyfowa praca”.
Przy okazji usuwania graffiti, pozbędziemy się wieloletnich zabrudzeń w postaci kurzu, sadzy, osadów z spalin, pozostałości użytkowania, jak pozostałości po plakatach, bilboardach, glony,  pleśnie.

Czyścimy:

Powierzchnie niewchłaniające: powierzchnie metalowe, ekrany akustyczne oraz powierzchnie malowane - wagony kolejowe, autobusy, tramwaje, wiaty przystankowe, budki telefoniczne, kładki dla pieszych, urządzenia elektryczne – stacje przekaźnikowe, transformatory, itp.
Powierzchnie gładkie: marmur, granit, szkło, pleksiglasy, powierzchnie malowane farbą olejną, powierzchnie laminowane, znaki drogowe.
Powierzchnie porowate i wchłaniające: powierzchnie termoizolacyjne, tynki gotowe i  wykończone farbami elewacyjnymi.
 Usuwanie graffiti z powierzchni zabezpieczonych

Czyszczenie powierzchni zabezpieczonych powłoka antygraffiti jest dość proste i o wiele mniej kosztowne oraz szybsze. Wykonuje się je pod ciśnieniem przy użyciu głównie gorącej wody. Można je wykonywać wielokrotnie na zabezpieczonej powierzchni.
Dlatego nakłaniamy do używania tego rozwiązania nie tylko na oczyszczonej powierzchni, ale w szczególności na powierzchniach całkiem nowych, jak np. na elewacjach nowo powstałych budynków.

Powłoki antygraffiti:


Istnieją dwa rodzaje powłok: powłoki antygraffiti jednorazowe i powłoki trwałe.
Zabezpieczenie powierzchni polega na pokryciu preparatem z serii Anti Graffiti System, który nakłada się w kilku warstwach metodą natryskową, dzięki czemu uzyskuje się trwałą i prawie niewidoczną, zmywalną powłokę ochronną, która izoluje powierzchnię elewacji od wszelkich zabrudzeń, ale tylko graffiti.

Zabezpieczyć w ten sposób można nie tylko elewację, ale również wiaty przystankowe, ekrany dźwiękochłonne, wiadukty, tablice reklamowe, znaki drogowe, ogrodzenia betonowe oraz drewniane. Zalecana wysokości warstwy ochronnej to około 3 – 4 metry ze zrozumiałych względów.

Powłoki zabezpieczenia antygraffiti trwałe – polega na jednokrotnym naniesieniu preparatu zabezpieczającego. Trwałość wynosi 10 lat. Powstanie graffiti na powierzchni zabezpieczonej i jego zmycie pod ciśnieniem nie wymaga ponownego nanoszenia powłoki zabezpieczającej.
Trwałą powłokę najlepiej stosować tam, gdzie dość często dochodzi do powstawania niechcianych grafik. Warto pamiętać, że powłoka uchroni powierzchnię również przed typowymi zabrudzeniami miejskimi, jakie powstają z powodu zanieczyszczonego powietrza. Koszt powłoki zwraca się po nawet dwóch, trzech myciach, co może być potrzebne nawet w ciągu miesiąca !
Powłoka zabezpieczająca jednorazowa, jest znacznie tańsza ale nietrwała. Jednorazowe mycie, zmywa powierzchnie zabezpieczającą razem z graffiti lub innym zabrudzeniem. Dlatego po myciu, należy powłokę zabezpieczającą nałożyć jeszcze raz.

Mycie specjalistyczne i inne usługi

Mycie i impregnacja kostki brukowej, płyt chodnikowych
usuwanie wykwitów wapiennych i solnych z powierzchni klinkierowych, płytek ceramicznych, itp., usuwanie plam olejowych z betonu, kostki brukowej i innych, czyszczenie sadzy, tłuszczy, rdzy, klejów, usuwanie mchów, pleśni, grzybów oraz zabezpieczanie przed ich porastaniem
mycie wysokociśnieniowe, malowanie elewacji.