Usuwanie graffiti i antygraffiti - Warszawa Śródmieście, Warszawa Centrum

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 299 50 57

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 2559391392
Usuwanie graffiti i antygraffiti - Warszawa Śródmieście, Warszawa Centrum

Usuwanie graffiti

i zabezpieczenia antygraffiti


Usuwanie graffiti jest główną usługą naszej firmy. Nasze działania to:

  Usuwanie graffiti z powierzchni niezabezpieczonej
    Usuwanie graffiti z powierzchni zabezpieczonej


oraz

Zabezpieczenie przeciw graffiti


Usuwanie graffiti z powierzchni niezabezpieczonej


Dzięki stosowanym przez nas technologiom możliwe jest zlikwidowanie graffiti z każdej powierzchni niezabezpieczonej.Nie naruszamy podłoża, na którym rysunki graffiti zostały wykonane. W zależności od czyszczonej powierzchni, jak również od preferencji Zleceniodawcy, oferujemy usługi przy pomocy określonej technologii - mechanicznej lub chemicznej, jak również stosowanie obydwu tych metod jednocześnie.Mieszane metody zwykle są najskuteczniejsze.

Usunięcie malowideł z powierzchni niezabezpieczonej powinno być pierwszym etapem pracy. Kolejnym działaniem powinno być położenie zabezpieczenia antygraffiti. Pominięcie tego kroku po pewnym czasie skutkuje zwykle potrzebą ponownego usuwania graffiti i jest ponowne usuwanie z powierzchni niezabezpieczonej, w więc droższe i mogące pozostawić jednak jakieś ślady.

Czyszczenie powierzchni z graffiti pozwalają również pozbyć się innych zabrudzeń, takich jak wieloletni kurz, sadza pochodząca z kominów i spalin samochodowych, rdzawe naloty, pozostałości kleju po rozwieszanych plakatach, glony, mchy, wykwity wapienne i wiele innych.

Usuwamy graffiti z:

    Powierzchni twardych, nieabsorbujących, takich jak konstrukcje stalowe, blacha, ekrany akustyczne oraz powierzchni malowanych przemysłowo jak wagony kolejowe, autobusy, tramwaje, wiaty przystankowe, budki telefoniczne itp.
    Powierzchni gładkich takich jak marmur, granit, klinkier, szkło, pleksiglasy, lamperie, laminaty, znaki drogowe, banery reklamowe.
    Powierzchni porowatych i delikatnych, takich jak tynki cementowo-wapienne wykończone farbami elewacyjnymi, tynki akrylowe i inne.

Zwykłe zamalowanie nieusuniętego wcześniej graffiti, szczególnie stosowane na tynkach, oprócz tego, że wymaga kilkakrotnego pomalowania i nie gwarantuje zamaskowania niechcianego malowidła, jest też technologicznie nieuzasadnione, gdyż graffiti stanowi skuteczną przeszkodę dla naturalnego oddychania powierzchni, co prowadzi do szybszej degradacji materiału.


Usuwanie graffiti z powierzchni zabezpieczonych

Czyszczenie zabrudzonych, ale wcześniej zabezpieczonych powierzchni odbywa się wyłącznie przy użyciu gorącej wody pod ciśnieniem. Metoda ta jest znacznie tańsza niż usuwanie graffiti z powierzchni niezabezpieczonej, ponadto jest bezpieczniejsza dla czyszczonej powierzchni. Aby metoda ta mogła być stosowana, należy zabezpieczyć uprzednio powierzchnię elewacji poprzez zastosowanie powłoki antygraffiti.

najlepszym rozwiązaniem jest zabezpieczenie nowych elementów, by zminimalizować późniejsze straty.

Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia !