Usuwanie graffiti - Warszawa Praga Płn., Warszawa praga Płd.

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 308 01 40

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 2175487072
Usuwanie graffiti - Warszawa Praga Płn., Warszawa praga Płd.

Jeśli prawdziwi artyści na zlecenie tworzą murale, graffiti to jest to sztuka. Jeśli byle wandal nabazgrze nam na ścianie cokolwiek, to chcemy się tego pozbyć. W tym właśnie możemy Państwu pomóc.
Specjalizujemy się w usuwaniu graffiti z każdego rodzaju podłoża.

Posiadamy doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt, a nasi wyszkoleni pracownicy z pewnością usuną niechciane graffiti

PROPONUJEMY DWA RODZAJE USŁUG:

- usuwanie graffiti z powierzchni zabezpieczonych odbywa się wyłącznie przy użyciu gorącej wody pod ciśnieniem. Tania i szybka metoda, nie zostawia żadnych śladów i trwa dużo krócej niż usuwanie graffiti z powierzchni niezabezpieczonych. usuwanie graffiti z powierzchni wcześniej zabezpieczonych odbywa się przy pomocy gorącej wody pod ciśnieniem.

- usuwanie graffiti z powierzchnie niezabezpieczonych jest dużo trudniejsze, bardziej czasochłonne, a przez to droższe. Częste usuwanie graffiti na powierzchniach niezabezpieczonych nie pozostaje bez wpływu na czyszczoną powierzchnię.


Z JAKICH PODŁOŻY MOŻLIWE JEST USUNIĘCIE GRAFFITI ?
- usuwanie graffiti z kamieni naturalnych jak granit, marmur, piaskowiec, a także cegła klinkierowa, płytki gresowe, siding.

- usuwanie graffiti z powierzchni trudniejszych jak: tynki, elewacje, elementy betonowe, drewno

- usuwanie graffiti z gładkich powierzchni: szkło, przestanki komunikacji, wagony, samochody, wiaty, znaki drogowe, banery, bilboardy...


Usuwamy graffiti strumieniem wody. To najskuteczniejsza i najczęściej stosowana przez nas metoda. Użycie wcześniej odpowiednich środków chemicznych znacznie zwiększa skuteczność i skraca czas pracy. Środki te przeważnie są biodegradowalne.

Inną metodą jest hydropiaskowanie - to usuwanie graffiti za pomocą mieszaniny wody i piasku, które podawane jest za pomocą specjalistycznego urządzenia. Metoda ta idealnie nadaję się na usuwanie graffiti z cegły, kamienia czy piaskowca.

W ekstremalnych przypadkach, gdy usuwanie bohomazów pozostawia jednak ślady, służymy usługą malowania.