Utrzymanie czystości w biurach - Bielany, Żoliborz, Śródmieście

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 4652877

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 2397729821
Utrzymanie czystości w biurach - Bielany, Żoliborz, Śródmieście

Utrzymanie czystości
Oferta dla biur


Firma ISSM Group oferuje profesjonalne usługi sprzątania powierzchni biurowych w Warszawie i okolicach, a w szczególności w części lewobrzeżnej miasta.
Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do specyficznych wymagań danego Zleceniodawcy. Używamy sprawdzonych środków chemicznych oraz zatrudniamy rzetelnych pracowników. Powierzone obowiązki wykonujemy solidnie i z zaangażowaniem.  Zachęcamy do kontaktu właścicieli i przedstawicieli firm!
Gwarantujemy satysfakcjonującą współpracę!

Dla każdego Zleceniodawcy dostosowujemy spis czynności, więc zakres prac oraz cennik są rzeczą indywidualną.

Podstawowy zakres wykonywanych czynności w biurze:

Odkurzanie, zmywanie podłóg, wycieranie kurzu na biurkach i innych meblach, czyszczenie parapetów, okresowe czyszczenie kaloryferów, mycie szklanych elementów mebli i drzwi, mycie kontaktów i włączników, odkurzanie tapicerki meblowej, opróżnianie koszy, podlewanie kwiatów doniczkowych.

W pomieszczeniach socjalnych i sanitarnych:

Mycie zlewozmywaków, zlewów i sanitariatów, mycie mebli kuchennych, w miarę potrzeby zmywanie naczyń, mycie i czyszczenie sprzętu AGD, mycie luster, mycie ścian z glazury, czyszczenie glazury i terakoty, uzupełnianie środków higieniny.

Zajmujemy się również praniem wykładzin i tapicerki meblowej, konserwacją mebli skórzanych oraz drobnymi pracami konserwatorskimi jak wymiana żarówek, naprawa kontaktów i włączników, naprawa i montaż listew pod kable, itp.

Zakres wykonywanych czynności poza budynkiem:

Zamiatanie chodników i miejsc parkingowych, opróżnianie koszy na śmieci, usuwanie śniegu i lodu przy użyciu piasku, soli,
    pryzmowanie śniegu z chodników i parkingów, pielęgnowanie zieleńców, kwietników i krzewów.