Zabezpieczenia antygraffiti - Warszawa, Stare Miasto, Muranów

Bezpośredni kontakt z firmą sprzątającą

Kontakt telefoniczny:

22 114 97 21

Kontakt mailowy: Wyślij wiadomość
Kliknij by otworzyc formularz, odpowiedź do 24 godzin.

OGŁOSZENIE nr: 275202128
Zabezpieczenia antygraffiti - Warszawa, Stare Miasto, Muranów

Usuwanie graffiti - Stare Miasto, Muranów

   Usuwanie graffiti wykonywane przez naszą firmę może odbywać się na różne sposoby. W zależności czy powierzchnia była wcześniej zabezpieczona przeciw graffiti czy nie, również w zależności od powierzchni z jakiej graffiti ma być usunięte oraz czy mamy dostęp do mediów.
Wymienione warunki wpływają na konieczność użycia odpowiednich środków chemicznych i odpowiednich maszyn. Oczywiście brak wcześniejszego zabezpieczenia antygraffiti, hydroskopijna powierzchnia może zdecydowanie wydłużyć proces czyszczenia.

Usuwanie graffiti z powierzchni niezabezpieczonej
Stosujemy techniki umożliwiające zlikwidowanie graffiti z każdej powierzchni niezabezpieczonej i w każdych warunkach atmosferycznych. Nie jesteśmy też uzależnieni od państwa mediów jak woda czy prąd.
W zależności od czyszczonej powierzchni, usuwamy graffiti metodą mechaniczną lub chemiczną. Jeśli „malowidła” są wyjątkowo uporczywe w usuwaniu łączymy techniki, co często jest najskuteczniejszym rozwiązaniem.
Usuwanie graffiti z powierzchni niezabezpieczonych powinno być stosowane jako działania doraźne, ponieważ czasami nie pozostaje bez wpływu na czyszczoną powierzchnię.

Zawsze po usunięciu graffiti proponujemy nałożenie powłoki zabezpieczającej, której wykorzystanie daje 100% pewność, że w razie powstania nowych malunków, będzie je można bez problemu usunąć.
Techniki, którymi czyścimy powierzchnie z graffiti dodatkowo pozwalają pozbyć się innych zabrudzeń, jak kurz, sadza pochodząca z kominów i spalin samochodowych, rdzawych nalotów, glonów, mchów, wykwitów i wielu innych zabrudzeń powstałych z latami.

Usuwanie graffiti z powierzchni zabezpieczonych
Czyszczenie pomalowanych, a także zabrudzonych, wcześniej zabezpieczonych powierzchni odbywa się wyłącznie przy użyciu gorącej wody pod ciśnieniem. Metoda ta jest znacznie tańsza niż usuwanie graffiti z powierzchni niezabezpieczonej. Usunięcie graffiti z zabezpieczonej powierzchni jest bezpieczniejsze. Aby można było użyć metody mycia powierzchni przy użyciu jedynie gorącej wody, należy zabezpieczyć powierzchnię elewacji poprzez zastosowanie powłoki antygraffiti.

Usuwamy graffiti również z:
•    Powierzchni twardych, nieabsorbujących, takich jak konstrukcje stalowe, elementy z blachy, powierzchni malowanych jak
     wagony  kolejowe, autobusy, tramwaje, wiaty przystankowe, budki telefoniczne itp.
•    Powierzchni gładkich, delikatnych, takich jak marmur, granit, klinkier, szkło, pleksiglasy, lamperie, laminaty, znaki drogowe i
      reklamowe.
•    Powierzchni porowatych i delikatnych, takich jak termoizolacyjne wyprawy tynkowe czy tynki cementowo-wapienne wykończone
     farbami elewacyjnymi.

Odradzimy pozornie tańsze metody pozbywania się graffiti poprzez zamalowywanie fragmentu ściany. Poza nieeleganckim wyglądem, w rzeczywistości ściana nadal jest pomazana. Farba graffiti nie pozwala oddychać ścianie, co zaowocuje uszkodzeniem tynku, odparzeniem i zawilgoceniem oraz wdaniem się grzybów .

Najlepszym zabezpieczeniem przeciw graffiti na nowo powstałych elementach, ścianach, jak i na świeżo oczyszczonych jest specjalna powłoka.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie i jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni.